skip to Main Content

December

Fri. 9 Dec
|
20:00
HR

4-gangendiner met live muziek, beter kan je weekend niet beginnen!

Fri. 16 Dec
|
20:00
HR

Alweer bijna de laatste FNL van het jaar, kom langs!

Fri. 23 Dec
|
20:00
HR

De laatste FNL van 2022! Kerst vier je in Club Dauphine!

January

Fri. 13 Jan
|
20:00
HR

YEAH, Club Dauphine is back!

Fri. 20 Jan
|
20:00
HR

Het is weer weekend, dus tijd voor een avondje Club Dauphine!

Fri. 27 Jan
|
20:00
HR

De laatste Club avond in januari wil je niet missen!

February

Fri. 3 Feb
|
20:00
HR

Kom je ook dineren en dansen bij ons?!

Fri. 10 Feb
|
20:00
HR

Drankjes drinken aan de bar en genieten van live muziek, dat kan in Club Dauphine.

Fri. 17 Feb
|
20:00
HR

4-gangendiner met live muziek, dat kan alleen in onze Club!

Fri. 24 Feb
|
20:00
HR

Begin je weekend in Club Dauphine!

March

Sat. 4 Mar
|
20:00
HR

Christine zal deze avond haar eigen show geven! Dit wil je niet missen!